Akdenizde bizde varız

Helal olsun.Bildiğiniz gibi Akdeniz’de doğalgaz aramalar yapılırken çoğu ülke sınırımızda girmeye kalkışta. Bu doğrultuda Deniz Kuvvetleri Komutanlığı, Rum yönetimiyle anlaşıp Kıbrıs’ın batısında doğal gaz arayan İtalya, Fransa, İngiltere, Almanya ve Malta bayraklı 7 geminin Türk sa*vaş gemileri tarafından püskürtüldüğü ortaya çıktı.

Çünkü bunlar onun da ötesine geçip Türk sınırlarına girmeye kalkıştılar. İşte tam bu sırada Türkiye sav*aş gemileri ile beraber bu ismini saydığımız tüm ülkeleri geri itti.

evet belki farkında değiliz ama şu an Asıl büyük sa*vaş Akdeniz’de verilmekte. Akdeniz’de bir doğalgaz sa*vaşı enerji sa*vaşı yapılmakta.Bu doğrultuda Hulusi Paşa Yunanlılar ile Rum yönetimi’ni İsrail’i de dahil tehdit etmiş buralar bizim mavi vatanımız demişti. Evet şu an gözümüz Suriye’de Ama gerçekten asıl büyük gözümüz Akdeniz’de. Çünkü şu an Akdeniz’de büyük bir enerji deposu var. Ve bunun önemli bir kısmı bizim karasularımızda.

İşte bu yüzden biz gemilerimizi indirdik fakat diğer ülkelerin gemileri de bizim enerjimiz den faydalanmak istemekte. Fakat artık karşılarında eski bir Türkiye olmadığı için 1 milim dahi karasularımızda gelememekteler. Aslında Bu gönderiyi hani o Erdoğan Toprak satıyor İngilizlere amerikalılara kö*le oluyor diyenlerin gözünün içine sokmak lazım. Adam batılıların Akdeniz’de Bir Damla suyumuza dahi geçişe izin vermiyor

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*