Babasını şikayet etti

Vay bee.16 yaşındaki bir genç kız cep telefonuna el koyduğu için babasını hırsızlıkla suçlayarak polise ihbar etti. polis,12 Ocak Cumartesi günü saat 13.30 civarında aldıkları bir hırsızlık ihbarı üzerine bir eve sevk edildi.”BABAM TELEFONUMU ÇALDI” Polis olay yerine vardığında ise, 16 yaşındaki genç kızın cep telefonunu çal*dığı gerekçesiyle babasını ihbar ettiği anlaşıldı.

Genç kız bunun bir hırsızlık olduğu, telefonun kendisine ait olduğunu iddia etti.

KIZIN BABASI: CE*ZA*LANDIRMAK İÇİN TELEFONA GEÇİCİ OLARAK EL KOYDUM Ancak babası, yetkililere kızını ce*zalan*dırmak üzere cep telefonuna geçici olarak el koyduğunu açıkladı. POLİSTEN MÜTHİŞ CEVAP: BABANIN PARASIYLA SAHİP OLDUĞUN TELEFON BİR “HAK” DEĞİL, BİR “AYRICALIKTIR”

Polis memurları da genç kıza, 16 yaşında ebeveynlerinin parasıyla bir cep telefonu sahibi olmasının bir ‘hak’ değil, ‘ayrıcalık’ olduğunu söyledi. “TELEFONU GERİ ALMAK İSTİYORSAN KURALLARA UYMAN GEREKİR” Polisler ayrıca telefonunu geri almak istiyorsa babasının kurallarına uyması gerektiği önerisinde de bulundu. Asılsız ihbarından dolayı kıza yap*tırım uygulanmazken, babasına da dava açılmadı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*