Bakan Soyludan iyi haber geldi

Ne olmuştu ?.İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun canlı yayında burnundan k-an geldi. Edinilen bilgilere göre Soylu’nun yoğun soğuğa maruz kaldığı için burnundan k*a*n gelmiş olabileceği bildirildi. Soylu’nun ra*hat*sızlığı sonrası canlı yayın kesildi.

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı İdlib Yardım Kampanyası basın tanıtım toplantısına katılan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu canlı yayında rahatsızlandı. Bakan Soylu’nun burnundan k-a*n gelmesi üzerine yayın kısa süreliğine kesildi.

İçişleri Bakanlığı kaynaklarından elde edilen bilgiye göre geçtiğimiz gün Kastamonu’da aşırı soğuğa maruz kalan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun burnu ka-nadı. Bakan Soylu’nun sağlık durumunda herhangi bir sorun olmadığı, rutin programına devam edeceği öğrenildi.

DURUMU İYİ Olay sonrasında alınan bilgide, Süleyman Soylu’nun durumunun iyi olduğu ve burnundaki kıl*cal damarların çat*laması nedeniyle rahatsızlandığı  belirtildi.

AME*LİYAT İLE DA*MARLARINI YAK*TIR*DI
Pazartesi gününden sonra AK Parti Grup Toplantısı’na ve Türkiye Belediyeler Birliği’nin düzenlediği programa katılamayan Soylu, bur*nundaki kılcal damarları yak*tırdı ve din*lendi. Çok geşmiş olsun bakanım..

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*