Can ataklı kıskandı

Can ataklı kıskandıATV ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster programında 125 TL kazanan konuşma engelli Ümmü Gülsüm Genç’e Can Ataklı tarafından çirkin ifadeler kullanıldı. Ataklı’nın sözleri büyük tepki çekti.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,

Kim Milyoner Olmak İster isimli yarışmaya katılarak adından söz ettiren konuşma engelli 27 yaşındaki Ümmü Gülsüm Genç ile sosyal medya hesabı üzerinden canlı olarak görüştü.

Canlı sohbette, genç kız, söylemek istediklerini yarışmada olduğu gibi bir kağıda yazarak konuştu. Samimi bir ortamda gerçekleşen görüşmede, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ümmü Gülsüm’e başarılar dileyerek, ailesiyle birlikte Ankara’ya davet etti.

“BAŞÖRTÜLÜ OLDUĞU İÇİN ARADI” Bu görüşmeyle ilgili konuşan Can Ataklı, kullandığı ifadelerle büyük tepki çekti. Erdoğan’ın Ümmü Gülsüm’ü başörtülü olduğu için aradığını ifade eden Ataklı’nın sözleri sosyal medyada infiale neden oldu. ‘Can Ataklı’ ismi Twitter’da gündemin bir numaralı konusu haline geldi.

SOSYAL MEDYA AYAKLANDI Gösterilen tepkilerde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın toplumun her kesiminden başarılı insanları tebrik ettiği vurgulandı.

OLAYIN VİDEOSU :

 

2 thoughts on “Can ataklı kıskandı

 • 14 Ocak 2020 at 15:27
  Permalink

  YAHU NE KADARTAKOZ BİR BEYİN VE KÖŞE YAZARI KÖŞE YAZARI BİLEN BİLGİLİ İNSANLARDIR AMA BU KADAR BOŞ BİR SÖYLEMDE TAM BİR ÖKÜZ BEYİ OLSA GEREK

  Reply
 • 15 Ocak 2020 at 21:15
  Permalink

  Sayın ATAKLI peki Şafak PAVEY’i hastanede kim ziyaret etmişti? Onu niçin eşi ile ziyaret etmişti? Bunun da cevabını verebilir misin?

  Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir