Doktorun son mesajı

Merhum Dr. Yavuz Kalaycı’ya ve hayatını kaybeden sağlık personelimize Allah’tan rahmet, ailelerine ve sağlık camiamıza başsağlığı dileriz.” İki çocuk babası Aile Hekimi Yavuz Kalaycı’nın ardında bıraktığı dram neydi? 56 yaşındaki Kalaycı, babasını ve annesini de (s)al’gından yaşa’mını yitirdi. Uzun süre yoğun bakımda uyutulan Kalaycı anne ve babasının ve’fatını öğrenmeden hayata ve’da etmiş oldu.

Sadece bu değildi Kalaycı’nı dramı asıl yürek yakan paylaşımı ve’fatının ardından ortaya çıktı. Kalaycı’nın mesajını yine kendisi gibi doktor olan arkadaşı duyurdu, “Kızlarım küçük, sahip çıkarsınız değil mi? Siz hala evde sıkılıyor musunuz?” Çocuklarını bizlere emanet ederek gözü arkada gitti Merhum Kalaycı.

İstanbul Tabip Odası, “Cerrahpaşa Tıp Fakültesi mezunlarından Eyüp Sultan Nişanca Aile Sağlığı Merkezi’nde Aile Hekimi olarak görev yapan meslektaşımız Dr. Yavuz Kalaycı’yı, sal’gın nedeniyle kaybetmenin büyük üzüntüsü içindeyiz. Değerli meslektaşımızın ailesi başta olmak üzere yakınlarının derin acısını paylaşıyor, tüm hekim camiasına başsağlığı diliyoruz,” dedi.

Her zaman olduğu gibi konuyu öğrenir öğrenmez Sanatçı Haluk Levent Twitter hesabından yaptığı açıklamayla merhum Kalaycı’nın çocuklarının ömür boyu masraflarını üstlendiklerini duyurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir