Elektrikli otomobil mantıksız

Bir kerede alkışlayın be.Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, KRT TV canlı yayınına konuk oldu.Gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunan Karamollaoğlu, AK Parti’nin artık tek başına iktidarda kalma çoğunluğunu elde edemeyeceğini söyledi.

ELEKTRİKLİ MODEL Türkiye’nin gururu yerli otomobil projesi hakkında da konuşan SP Genel Başkanı “AK Parti 18 yıl sonra hala umut satıyor hala. Elektrikli otomobilin şu anda gündeme getirilmesinin ne mantığı var?

Arabayı beğenip beğenmemek değil, 2011 yılında da bir araba çıktı. Ne oldu o? Neden bu kadar gecikildi. Şimdi yeniden bir araba. Onu da 40 milyon dolar ödeniyor, dışarıya yaptırıyorlar. İşte 5 tane model olacakmış, elektrikli model…

ELEKTRİKLİ MOTOR NE Kİ Elektrikli motor ne ki? Biz bunu çok rahat yaparız zannettiler. Farkında değiller ki, elektrikli motorun arabaya tam olarak adapte edilmesi hala başarılamadı.

BENZİNLİ ARABA YAPILMALI Maliyet sorunu var. Basit bir motor değil. Benzinli motoru yapmak daha kolay, hazır. Hemen, talimat verildiği zaman yapılır.” ifadelerini kullandı. Yazıklar olsun..

 

One thought on “Elektrikli otomobil mantıksız

  • 1 Şubat 2020 at 15:16
    Permalink

    sen hangi kafayla geziyorsun sen devlet yöneteceksin allah sana nasip etmez inşallah rüyanda görürsün ancak körfez sermayeli taşaron

    Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir