Fatih portakal şaşırttı

Türkiye, Fırat’ın doğusundaki terör örgütlerine karşı sınır güvenliğini sağlamak ve Suriyeli mültecilerin evlerine dönmelerini sağlamak için operasyon başlatacak.Türkiye’nin bu kararı almasından sonra ABD Başkanı Donald Trump, ilk olarak olumlu sinayaller verirken, son olarak yaptığı açıklamalarda Türkiye’ye küstahça tehditler savurdu.Trump’ın tehditleri ana haber bültenlerinin başlamasına eş olarak meydana geldi. Fox Tv Ana Haber sunucusu Fatih Portakal, Trump’ın bu açıklamalarına canlı yayında ateş püskürdü.

“BİZ BÜYÜK BİR DEVLETİZ” Portakal Trump’ın küstah açıklamalarına şöyle yanıt verdi:”Elinizden geleni ardınıza koymayın. Böyle ego patlaması yaşayan birine de bir şey söylemek lazım.

Türkiye gibi bir ülkenin geçmişte nasıl imparatorluklar kurduğundan, şimdi Türkiye Cumhuriyetinin nasıl bugünlere geldiğinden haberi yok. Büyük devlet olabilirsiniz ama şimdi emperyalist bir devletsiniz ve biz de büyük bir devletiz.

Bu bölgenin en önemli devletiyiz. Millet olarak tek yumruk olduğumuzda da neler başardığımızı bu ülkenin insanları olarak geçmişte gösterdik. “

One thought on “Fatih portakal şaşırttı

  • 8 Ekim 2019 at 18:43
    Permalink

    olay partizanlıkla geciştirilecek kadar basit deyil hepmizin gelcegi ülkemizin bekası mezu bahis birlik zamanı tşk fatih portakal

    Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir