Hakan şükür değişmiş

Neler oluyor.Türkiye’de hakkında ya*kalama kararı bulunan ve mal varlığına el konulan FE*TÖ fi*rarisi Hakan Şükür, FE*TÖ’ye ilişkin dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Şükür’ün örgüte ilişkin açıklamaları, ‘Zora düşünce FE*TÖ’yü sat*tı’ şeklinde yorumlandı.

ABD’de fira*ri olarak bulunan Hakan Şükür UBER şoförlüğü ile manşet olunca yeni bir açıklama yaptı. Hakan Şükür Youtube hesabından bo-m*ba itiraflarda bulundu. Açıklamasının son kısmı ise FE*TÖ açısından hayli enteresan.

Firar ettiği ABD’de sıfırı tüketen Hakan Şükür’ün UBER şoförlüğü yaptığı ortaya çıkmıştı. Konu medyaya manşet olunca Hakan Şükür sosyal medya hesabından yeni bir açıklama yaptı. Şükür UBER konusunun yanlış anlaşıldığını belirtip ‘Bu işi sürekli yapmıyorum, zaten eşim de izin vermez’ dedi. ABD’de bulaşıkçılık ve garsonluk yaptığını itiraf eden Hakan Şükür, ‘mağdur rolü’ yapıyor eleştirilerine de yanıt verdi. Şükür’ün açıklamasının son kısmı ise FE*TÖ’yle ilgili ve hayli dikkat çekici. İşte Hakan Şükür’ün UBER şoförlüğüne ilişkin yeni açıklamaları:

UBER şoförlüğü mesleğim değil Dünya medyasına verdiğim bir röportajla yağmur gibi haber oldum. Ben sporun içinde kalmak istiyorum yaşadıklarımla ilgili bir şeyler anlatmak istemiyorum. Çok şükür hayatımızı idame ettirmeye çalışıyoruz. Dünya basınına mağduriyetimi anlatırken UBER’i söyledim. Zaman zaman keyif için yapıyorum. Bunu meslek olarak yapmıyorum.

Mağdur rolü yapmıyorum Burdan bir şey devşirmeye çalışmıyorum. İnsanlara bizi mağduriyet devşirmeye çalışıyor gibi gösteriyorlar. Evet ben mağdurum. Saklayacak bir şey yok. Allaha çok şükür dimdik ayaktayım, sadece ülkede bir çok altına pisletmişin ortamı ve bu ortamın esiriyim. Kime ait olursa olsun, birilerinin suçunu paylaşmak mümkün değil. Bunu tüm dünya biliyor. Sadece bunu anlatabilecek önemli insanlara ihtiyaç var. Bizler ülkesini vatanını milletini çok seven (kişileri değil) en yükseğinden en al-çağına kadar bu durum Türkiye’de mevcut.

Bulaşık yıkadım UBER konusu benim mesleğim değil. Cafe işlettim. Çok küçük bir hisseyle orda ortaktım. Cafede garsonluk yaptım, kahve sattım, bulaşık yıkadım. İnsanlarla iletişim kurmak için burdaki kültüre adapte olmak için yaptım. Elbette para kazanma ihtimaliniz varsa bunu yaparsınız. Ama çok ciddi maddi zararlar gördüm. Çeşitli işler yaptım. Kitap yazmaya çalıştım. Online sistemden, Çeşitli işlere girmeye çalıştım.

Eşim UBER’e asla müsade etmez UBER’den mağduriyet çıkarmaya çalışıyor demişler ya. Uber’den mağduriyet çıkmaz. Bunu söylemedim demiyorum, bunu söyledim ama bu benim için meslek değil. Benim mesleğim futbol ve onunla ilgili çalışmalar yapıyorum. Keyif için İngilizce için, zevk için arkadaşımın lisansıyla yapıyorum. Sağlık sorunlarım olduğu için bu işi yapamam eşim de buna asla müsade etmez. Yapacak bir iş bulurum, giderim cafede orda burda çalışırım.

Çok ciddi teklifler alıyorum Türkiye’deki yerli ve milli medyamız burdan vazife çıkararak asıl anlatılmak isteyenenlerden, burdan mağduriyet çıkarmışlar. Aslında bunu kendileri yapıyorlar. Un taşırken resmimi çekip lüks içinde yaşıyor diye yazıyorlar. Çalışmak kötü bir şey değil. Ben önemli bir insanım. Burda kalabilmenin yolu buranın kurallarından geçiyor. İngilizcem çok yeterli değil, bunu çok fazla ilerletemedim. Çok ciddi kanallar, çok önemli yazarlar ve çok önemli haber programlarından ciddi teklifler alıyorum. Türkiye’ye gelsene hakan..

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*