Kemal yanlış yaptık

Kılıçdaroğlundan itiraf geldi.”VATANDAŞI DİNLEMEDİK” CHP Genel Başkanı şunları söyledi: “Biz Cumhuriyet Halk Partisi olarak her zaman doğruları yaptık, doğruları söyledik. Hayır, böyle bir şey demiyorum. Bizim de eksiğimiz yanlışımız oldu. Biz Ankara’da oturduk bazen çok güzel laflar ettik.

Sonra döndük vatandaşa ‘Niye bize oy vermiyorsun?’ dedik. Niye size oy versin? Sen vatandaşın ayağına gittin mi? Vatandaşla oturdun konuştun mu, derdini dinledin mi? Kabahat vatandaşın derdiğini dinlemeyen siyasetçilerde. O nedenle kendimizi gayet rahat eleştiriyorum.

BAŞÖRTÜSÜNÜ SORUN HALİNE GETİRDİK Bizim hatalarımızdan birisi; kadının başörtüsü sorununu Türkiye’nin bir numaralı sorunu haline getirdik. Sanane kardeşim. Vatandaş işsiz, iş istiyor. Çiftçinin durumu ortada, başka dertlerimiz var. Fakirlik, yoksulluk, anar*şi var.

Bunları unuttuk; ‘kadınlar başörtüsü taksın mı takmasın mı’ bunu konuştuk. Bu da yanlış. Çok samimi içten, söylüyorum. Yanlışa her zaman yanlış diyeceğiz. Ben size şunu da söyleyeyim son 10 yılda en büyük değişimi yaşayan parti: Cumhuriyet Halk Partisidir. “

1 yorum

  1. Yalan her şey yalan…Laf olsun Torba dolsun diye 80 yıldır söylediği halkın hoşuna gitmeyen Ezan Türkce okunsun…Kadınlar başını örtmesin.Diyanet kapansın…Gibi halkın dini fikirlerini lonuşup durdu CHP…Halka böyle ne verebilir…İktidarın yaptığı her şeyi eleştirdi…Yok araba neden elektrikli…Yok Yaptıkları sihalar uçmuyor…İktidarın yaptığı ne varsa hep karşı…Neden Libyaya gidiyoruz…PKK Terör örgütü değil…

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*