Mehmet ali erbilden kötü haber

Evde dü*şüp kaburgasını kı*ran, ardından kaçış sen*dro*mu has*ta*lı*ğının nük*setmesiyle 235 günlük yaşam mücadelesi veren son olarak iki beyin da*marı bir*den tıkanan Mehmet Ali Erbil yeniden has*tanelik oldu. Snob Magazin’in özel haberine göre; Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil fena*laşarak Maslak’ta özel bir hastanede yoğun bakıma kaldırıldı.

4 GÜNDÜR YAŞAM MÜ*CADE*LESİ VERİYOR Salı günü gece fe*na*laşarak has*taneye kal*dırılan Mehmet Ali Erbil’in 4 gündür yoğun ba*kımda ya*şam müca*delesi verdiği ortaya çıktı.


DOSTLARINA İÇİNİ DÖKTÜ İki be*yin da*marı birden tı*kandığı için geçtiğimiz aylarda yeniden hastaneye kal*dırılan Mehmet Ali Erbil, taburcu olduktan sonra geçtiğimiz hafta ilk kez konuşmuştu.

Bu süreçte Erbil’i hiç yalnız bırakmayan yakın dostları sanatçı Tolga Yüce ve şarkıcı Ercan Avşar ile akşam yemeğinde buluşan Erbil, yakın dostlarına dede olmasından sağlık sorunlarına kadar birçok konuda açıklamalar yaparak içini dökmüştü.

AYDA 150 BİN TL ÖDEDİĞİ İDDİA EDİLMİŞTİ Geçtiğimiz günlerde 62 yaşındaki şovmenin sigortasının artık geçerli olmadığı ve hastaneye ayda 150 bin TL ödediği iddia edilmişti.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*