Metiner bunları istedi

Yaptığı çıkışlar ile Ak Partililerin tepkisini çeken Bülent Arınçla ilgili Mehmet Metiner harekete geçti Reisi Cumhur Erdoğan’a çağrıda bulunan Metiner gerekçeleriyle birlikte iki kişinin görevden alınması için çağrıda bulundu AK Partili Mehmet Metiner, gerekçelerini sıralayarak Cumhur başkanlığı Yüksek İstişare Üyesi Bülent Arınç ve Cumhur başkanı Başdanışmanı İlnur Çevik’in görevden alınması için Cumhurbaşkanı Erdoğan’a önemli bir çağrıda bulundu.

BU İKİ İSİM GÖREVDEN ALINSIN Konuk olduğu bir programda Kanun Hükmünde kararnameler faciadır” ifadelerini kullanan Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Üyesi Bülent Arınç ile Ahmet Altan ve Nazlı Ilıcak’ın tahliyelerine

“Çok güzel haber” diyerek destek veren Cumhurbaşkanı Başdanışmanı İlnur Çevik için AK Partili Mehmet Metiner’den sürpriz bir çağrı geldi.

“GÖREVDEN ALIN” ÇAĞRISINDA BULUNDU Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a iki ismide “Takdir Reis’imizindir” diyerek görevden alma çağrısı bulunan Metiner, “Bu sürece acilen müdahale edilmelidir. Halkla inatlaşılmaz. Halkın kripto olarak gördüğü isimlerin itibar görmesi halkın tepkisini çekiyor. Biz bugünden söyleyelim. Yarın herkes bırakıp gitse bile hep burada Reis’inin yanında ölümüne duracak olan bizler bunu söylemezsek davamıza ihanet etmiş oluruz. Takdir Reis’imizindir” ifadelerini kullandı.

ARINÇ NE DEMİŞTİ? Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bülent Arınç, KHK ile ilgili gündeme bomba gibi düşecek bir açıklama yapmıştı. “KHK bir faciadır”

One thought on “Metiner bunları istedi

  • 12 Şubat 2020 at 21:27
    Permalink

    ADAM SONUNA KADAR HAKLI REİSİN BUNA KULAK TIKAMAMASI GEREKİR AH DE VEFA BİTTİ BAŞKAN SENİ HEP YANILTIRLAR BU ADAMLAR ….

    Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir