Reis Gökçeki seçti

Başkan Erdoğan Onu seçti.AK Parti’de Mahalli seçimlerden sonra ortaya çıkan parti içi m’uhalefet, henüz önceki bakan Ali Babacan’ın ist-ifasıyla derinleşmişti. Beyaz Parti umumi Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nda olağa’n kongreyi bir Sene öne çekme kararı ise, Yepyeni partiye kaymaları önleme amacına yönelik bir ismim olarak yorumlanmıştı.

Ancak E’rdoğan’ın olağan kongreyi bir Sene öne çekmesi, AK Parti’de Yepyeni tartışmaları da beraberinde getirdi. Revizyonun kapıda olduğu öne sürülen bilgilerin arasında aktarıldı.

MELİH GÖKÇEK’İN YERİ BELLİ Yeniçağ gazetesinden Fatih Ergin’in haberine göre; E’rdoğan’ın 2017’de Ankara Büyü’kşehir Belediye Başkanlığı’ndan çekilme ettirdiği Melih Gökçek’i umumi reis yardımcılığına getireceği konuşuluyor.

İLK REVİZYON KABİNEDE AK Parti kulislerinde re-vizyonun öncelikli olarak kabinede olacağı görüşü Yargıç. Özellikle “teknokrat” Veyahut “sektörden gelenler” diye isimlendirilen, siyasetçi kökenli olmayan bakanların Mebus Veyahut parti yönetimiyle diyalog kurmaması, talepleri karşılayamamasından şikayet edilirken, İstanbul s’eçimi kay-beden Binali Yıldırım’ın Cumhur-başkanı başyardımcılığı Veyahut Cumhurbaşkanı vekilliğine getirileceği.

Erdo’ğan’ın da bu pozisyonların alt yapısının hazırlanması için talimat verdiği geçtiğimiz günlerde sav edilmişti. Erd’oğan’ın kabine konusunda yapılan eleştiriler karşısında parlamentodan kabineye iki Veyahut üç adı alabileceği Anlatım ediliyor. Helal olsun Reis.

1 yorum

  1. MELİH GÖKÇEK ADAM GİBİ ADAM DIR DAVASI İÇİN GEREKTİĞİNDE GÖZÜNÜ KIRPMADAN CANINI VERİR AMA PARTİNİN İÇİNDE DURUP HAİNLİK YAPANLAR BİR AN ÖNCE TASFİYE EDİLMELİLER ÖNCELİKLE BÜLENT ARIÇ DEF EDİLMELİDİR

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*