sözcü gazetesi de gidebilir

Sözcü’de gidebilir.Türkiye gazetesi yazarı Cem Küçük, Sözcü gazetesine kayyum atanacağını iddia etti. Küçük, “Yar*gılanacaksınız ve yaptıklarınızın hukuki bedelini ödeyeceksiniz. Sözcü’ye de kayyum gelecek. Tarihin çöplüğündeki yerinizi de alacaksınız. İddiaya var mısınız?” dedi.

Küçük’ün iddialarının satırbaşları şöyle: “Her ülkenin millî güvenlik sırları olur. Devletin sırları ifşa edilmez. Türkiye’nin DEAŞ’la mücadele eden Türkmenlere gönderdiği silahları terör örgütüne yolladığı algısı oluşturmak için bunları yapanlar sonucuna katlanır.

Sözcü bu haberle açıkça millî güvenliği ihlal etti. 6415 Sayılı Te*rörizmin Finansmanı Yasası çok açık. “Türkiye El-Kaide’ye yardım etti” ağır suçlamadır.

İddianame çok açık. Tek başına FETÖ’nün sözcülüğünü yapan bu haber bile Sözcü’ye kayyum gelmesi için yeterli.Zaten hukuk adamlarımız bu yasayı işletiyorlar. İkinci iddianame davası nisan ayında başlayacak. O tarihe bile gerek kalmadan Sözcü’ye kayyum gelecek ve Sözcü TMSF’nin bir şirketi olacak. Millete ettikleri ihanetin bedelini ağır ödeyecekler. Ayrıca şu anda 17-25 Aralık sonrası Sözcü’de başta Soner Yalçın olmak üzere hepsinin bu konularda yazı yazan köşe yazılarının bütün makaleleri tek tek inceleniyor.

İddiaya var mısınız? Neticede  BaşkanTayyip Erdoğan’ı devir*mek istediniz, ama başaramadınız. Türkiye ter*öristlere yardım ediyor dediniz. Devlet sırlarını ifşa ettiniz. Yar*gılanacaksınız ve yaptıklarınızın hukuki bedelini a*ğır ödeyeceksiniz. Sözcü’ye de kayyum gelecek. Tarihin çöplüğündeki yerinizi de alacaksınız. İddiaya var mısınız?”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*