Süleyman Soylu geçmiş olsun

Çok geçmiş olsun sayın bakanım.İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun canlı yayında burnundan k-an geldi. Edinilen bilgilere göre Soylu’nun yoğun soğuğa maruz kaldığı için burnundan k*a*n gelmiş olabileceği bildirildi. Soylu’nun ra*hat*sızlığı sonrası canlı yayın kesildi.

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı İdlib Yardım Kampanyası basın tanıtım toplantısına katılan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu canlı yayında rahatsızlandı. Bakan Soylu’nun burnundan k-a*n gelmesi üzerine yayın kısa süreliğine kesildi.

İçişleri Bakanlığı kaynaklarından elde edilen bilgiye göre geçtiğimiz gün Kastamonu’da aşırı soğuğa maruz kalan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun burnu ka-nadı. Bakan Soylu’nun sağlık durumunda herhangi bir sorun olmadığı, rutin programına devam edeceği öğrenildi.

Süleyman Soylu’ya ilk müdahaleyi, doktor olan Türk Kızılayı Genel Başkanı Kerem Kınık ve yanındakiler yaptı.Sosyal Medyada kendini bilmez bazı kesim bakın nasıl yorum yaptı :

BİR HADSİZ DAHA :

Editör notu : Rabbim Şifa versin sayın Bakanım.Bizler Sonuna Kadar sizlerin arkasındayız.Rabbim Şafi ismiyle Şifa versin.ByMetiN KandemiR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir