türkiye Köşeye sıkıştırdı

Türkiye’den Nato hamlesi geldi Kuzey Atlantik İttifakını köşeye sıkıştıracak bu hamle ile Ülkemiz Nato’ya istediklerini yaptırabilecek Türkiye’nin, Suriye’nin kuzeyinde t’erör ö’rgütü Y’PG’ye karşı verdiği mücadeleye N’ATO’nun yeteri kadar siyasi destek vermediği gerekçesiyle ittifakın Baltık ülkeleri ve Polonya ile ilgili s’avunma planlarını yaptığı önemli hamle ile engellediği ve Nato’nun elini kolunu bağladığı iddia edildi.

TÜRKİYE İMZA ATMADAN HİÇBİRŞEY YAPAMAYACAKLAR Reuters’ın N’ATO kaynaklarından aldığı bu bilgiye göre; Türkiye planlara destek vermezse NATO’nun yıllardır süren Rusya politikasına büyük d’arbe olacak.

ingiliz haber ajansı Reuters’ın N’ATO’daki savunma kaynaklarına dayandırarak servis ettiği haberine göre, Türkiye’nin NATO’nun Baltık ülkeleri ve Polonya ile ilgili savunma planlarını, ittifakın Ankara’ya Suriye’de Y’PG ile mücadelesine daha fazla destek verene kadar reddettiğini duyurdu.

“Y’PG’Yİ T’ERÖR Ö’RGÜTÜ OLARAK GÖRENE KADAR… Reuters haberinde, Türkiye’nin NATO’daki temsilcisine, ittifakın Y’PG’yi t’erörist ö’rgüt olarak görene kadar, söz konusu s’avunma planlarını imzalamaması, özel ve resmi görüşmelerde bu konuda daha katı tutum sergilemesi yolunda talimat verdiği bildirildi Türkiye bundan 20 yıl önce böyle birşey yapmaya kalksa ekonomimizi altüst eder Türkiye’ye o imzayı 3 günde attırırlardı S’avunma sanayisinde kendi kendine yeten Türkiye artık batı’dan bağımsız kararlar almaya başladı

3 thoughts on “türkiye Köşeye sıkıştırdı

 • 29 Kasım 2019 at 11:34
  Permalink

  Helal olsun reis,akıllıca ve dogru karalar alıyorsun,tebrik ediyorum. Allah aklını,yolunu açık etsin.ALLAH ayagına taş degdirmesin.

  Reply
  • 13 Ocak 2020 at 01:03
   Permalink

   BU beden görevde olduğu sürece papazı alamayacaklar dedikten bir hafta sonra papaz amerikaya uçtu.

   Reply
 • 29 Kasım 2019 at 23:53
  Permalink

  Aslında natonun bize hicbir faydası olmadı daha çok zararı oldu kapı komşumuz Rusyayla ticaret yapmamızı istemeyen bir nato var ayrıca bize füze satmayan bir A.B.D. var bu nasıl bir anlayışne bize güveniyorlar nede bizden vazgeçiyorlar anlaşılan bizi oyalıyorlar edrafımızdaki bize destek olabilecek her ülkeyi parçalayıp bizi yanız bırakmak sonrada hep birlik olup Türkiyeyi İşgal etmek islamı başsız bırakmak istiyorlar fakat unuttukları çok önemli bir nokta var islam dini son din ve Hz.Muhammet s.a.v.son peygamber Allahın dini Allahın resulü Allah dilemedikce islamı yok edemezler görelim mevlam neyler ne eylerse güzel eyler Lailahe illallah Muhammeden resulullah

  Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir